Арт-вино-терапія

Авторська методика Clear Mind від відомої художниці Daria Babich.

Ти виллєш на полотно усі негативні емоції і попрощаєшся з минулим, а тоді змоделюєш заповітні бажання і втілиш їх у життя за допомогою пензлика і фарб. Картина твоєї мрії, створена власними руками, стане надихаючою частиную інтер'єру твого дому. Малювати в атмосфері міста — це особливе відчуття свободи.
Авторська методика поєднує у собі елементи арт-терапії та аутотренінга. Це гаромнізує внутрішній стан та дає доступ до ресурсів підсвідомого, аби вивести наш розум з деструктивного стану "негативної картини минулого" та сформувати бачення майбутнього. Нехай розум буде чистим! Нехай мрії збуваються!
Арт-вино-терапія
Реєструйся, і ми тобі зателефонуємо!
Про івент говорять
Арт-вино-терапія
О, це було дуже надихаюче! Найкраще завершення самоізоляції)))) Дякую, дівчата! Проект «Хочеш?» — чудова ідея!!! Дякую і рада познайомитись!!💗
Арт-вино-терапія
Ти розумієш, що арт-терапія вдалася, коли не боїшся зробити щось «не так» чи здатися смішною, а додому йдеш у відмінному настрої та з картиною в руках. Було дуже затишно, тепло та доброзичливо. Класно, що можна зібратись дівочою компанією та розважитись. Дякую за емоції! ❤️
Арт-вино-терапія
Арт-терапія пройшла дуже душевно і розслаблено ❤️ Чудове заняття, щоб відключитись від усього зайвого 🌹🤗
05
Контакти
Будемо на зв'язку!
Слідкуй за нами в Instagram
Ти ще навіть не встигла побувати на наших вечірках, а ми вже готові дарувати класні подарунки! Підпишись на нашу сторінку в Instagram і напиши в Direct, щоб отримати приємний сюрприз!
+38 (093) 191 55 05
post@hochesh.com.ua
Made on
Tilda