Sexolog Party

Що турбує нас, дівчат, найбільше? Звісно, чоловіки та стосунки. Це все дуже цікаво, але...

Стосунки — нереально цікава тема, але що ми знаємо про секс? Наша Кріс знає все! Адже вона сексолог, професійний знавець психології стосунків. Як же це все поєднати у круту вечірку? Все дуже просто: у Кріс є класна гра для твоєї компанії.
Ти не лише пограєш "Правда чи дія", але й дізнаєшся багато корисного, в тому числі й те, про що завжди соромилась спитати. А келих вина допоможе кожній поділитися таємними бажаннями. Хочеш? Повір, наш тімбілдинг проходить саме так :)
Sexolog Party
Реєструйся, і ми тобі зателефонуємо!
Про івент говорять
Sexolog Party
Дівчата, це було неймовірно! Чудова тема із чудовим спікером в чудовому місці і з чудовою компанією! Я відпочила і розвіялась, а ще було дуже пізнавально поспілкуватись із сексологом-практиком! Багато нового і захоплюючого під 🍹🍹 та кальян! Із задоволенням прийду ще!
Sexolog Party
Після зустрічі я продовжила вечір у нашій компанії. Там були чоловіки, і я поділилася з ними деякими секретиками. Сказали, щоб наступну зустріч підготували вже з чоловіками 😂😉🔞🍓🍌
Sexolog Party
Христина, ти дійсно знаходишся у своїй темі, так горять очі, коли щось розповідаєш! Обожнюю слухати людей, які щось розказують з таким захватом 😍 Було багато корисної інфи. Я думала, що знаю багато, а виявилось, що не знаю нічого 😂 це круто, наче потрапила в секс-школу. Чекаю наступної зустрічі ❤️
05
Контакти
Будемо на зв'язку!
Слідкуй за нами в Instagram
Ти ще навіть не встигла побувати на наших вечірках, а ми вже готові дарувати класні подарунки! Підпишись на нашу сторінку в Instagram і напиши в Direct, щоб отримати приємний сюрприз!
+38 (093) 191 55 05
post@hochesh.com.ua
Made on
Tilda